Asset Publisher Asset Publisher

Zawody łucznicze 3D - Okunino 2019

W dniu 25 maja 2019 roku na terenie Nadleśnictwa Dretyń, w Leśnictwach Kowalewice i Okunino odbyły się zawody łucznicze 3D. Na imprezę przybyło liczne grono miłośników łucznictwa z wielu zakątków Polski. Była to już druga impreza tego typu w Okuninie. Poprzednia odbyła się w październiku 2018 roku. Tegoroczna charakteryzowała się tym, że odbyły się również strzelania nocne. Głównym organizatorem zawodów było Stowarzyszenie Łuczników Pomorza "SŁUP".

Warto przytoczyć tu słowa wiceprezesa Stowarzyszenia - Pana Henryka Andrzejewskiego: "Impreza przebiegła we wspaniałej atmosferze czego wyrazem były liczne podziękowania od uczestników zawodów – humory i dobra zabawa dopisały, pogoda również. Było nam bardzo miło zwłaszcza kiedy łucznicy wyrażali swoje uznanie za jakość i smak potraw przygotowanych na kolację.

Specjalne podziękowania należą się Panu Nadleśniczemu Nadleśnictwa Dretyń nie tylko za udostępnienie terenów leśnych do samych zawodów, ale także za przekazane upominki dla dzieci i wypożyczenie namiotów, parasoli oraz stołów i ławek.

Dziękuję też mieszkańcom Okunina, którzy zgodnie współpracowali przyczyniając się do stworzenia naprawdę dobrej atmosfery. Na przykładzie tej udanej imprezy możemy być pewni, że działając wspólnie potrafimy poradzić sobie z obsługą dużych grup osób i zapewnić im dobrą zabawę i miłe wspomnienia."